Ogłoszenia

Contact Information
Contact Work Centre
77 441 0654
€ 0.00
More Information
Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w szklarni przy ścinaniu oraz pielęgnacji róż.

Ofertę kierujemy tylko do osób, które posiadają doświadczenie na tym stanowisku.

Główne obowiązki to:
- ścinanie róż sekatorem,
- wykonywanie innych czynności związanych z pielęgnacją róż, m.i.n pluizen, inbuigen.

Miejsce wykonywania pracy: Holandia, miejscowości Emmeloord lub Luttelgeest

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia w pracy przy ścinaniu róż - jest to warunek konieczny,
- dyspozycyjności do pracy na dłuższy okres czasu (praca jest całoroczna),
- odpowiedzialności,
- posiadanie prawa jazdy kat. B oraz znajomość j.angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Naszym pracownikom oferujemy:
- stałe zatrudnienie za granicą,
- atrakcyjne wynagrodzenie w euro,
- dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem,
- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
- bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii,
- dodatek wakacyjny 8.00% dochodów brutto i urlopowy 10.92% dochodów brutto,
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów,
- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek,
- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika,
- rozliczenia podatkowe (Jaaropgave) dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek.

Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 9, 94 euro.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem:
- 774410654 / 533 155 868 / 739 230 594 / 533 087 111(Biuro Opole)
- 533 966 678 / 533 111 037 (Biuro Tomaszów Lubelski)
- 519 138 005 (Biuro Jasło)
Oglądane 6 razy

To Top