Ogłoszenia

Contact Information
Contact Work Centre
77 441 0654
€ 0.00
More Information
Biuro pośrednictwa pracy Work Centre (nr cert. 7098) poszukuje dla jednego ze swoich klientów osoby chętnej do podjęcia pracy na gospodarstwie rolnym.

Praca odbywa się częściowo na polu, częściowo na hali.
Gospodarstwo specjalizuje się w uprawie ekologicznych warzyw (m.in. marchew, ziemniaki, cebula).

Miejsce wykonywania pracy: Holandia, okolice miasta Emmeloord (region Flevoland)

Główne obowiązki:
- obsługa maszyn rolniczych (np. ciągnik, traktor),
- sadzenie, uprawa, pielęgnacja i zbiór warzyw.

Od kandydata oczekujemy:
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
- dobrej znajomości języka angielskiego,
- umiejętności obsługi maszyn rolniczych,
- posiadania czynnego prawa jazdy,
- motywacji oraz gotowości do pracy przez cały rok,
- dobrej organizacji pracy oraz dobrej kondycji fizycznej.

Pracownikom oferujemy:
- stałe zatrudnienie za granicą,
- atrakcyjne wynagrodzenie w euro,
- dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem,
- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
- bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii,
- dodatek wakacyjny 8, 00% dochodów brutto i urlopowy 10.92% dochodów brutto,
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów,
- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek,
- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika,
- rozliczenia podatkowe (Jaaropgave) dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 13 euro.

Osoby zainteresowane ofertą oraz posiadające doświadczenie prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres e-mail kwitkowska@workcentre.com.pl w tytule wpisując GOSPODARSTWO ROLNEGO
Oglądane 6 razy

To Top