Ogłoszenia

Contact Information
Contact Asia
509 338 922
Venlo
€ 0.00
More Information
Miejsce pracy: HOLANDIA, Limburgia, okolice Venlo

Agencja Pracy Tymczasowej Get Job poszukuje osób do:
Zbiór borówki amerykańskiej

OPIS STANOWISKA:
Do obowiązków pracownika będzie należał:
zbiór borówek amerykańskich oraz przygotowywanie ich do sprzedaży (pakowanie, sortowanie itp.). Praca w polu. Praca idealna dla kobiet.

WYMAGANIA:
MOTYWACJA DO PRACY, sumienność oraz zaangażowanie w powierzane obowiązki
doświadczenie przy zbiorach owoców miękkich mile widziana
poszukujemy osób dyspozycyjnych na cały sezon (początek lipca - połowa września)
zaświadczenie o niekaralności

OFERUJEMY:
ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!!! 9,98 EURO/H BRUTTO
OPIEKĘ POLSKIEGO REZYDENTA
możliwość zorganizowania ZAKWATEROWANIA
legalne zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV lub skontaktuj się z naszym biurem od 8:00 do 16:00
Asia: a.szak@getjob.com.pl – 509 338 922
Oglądane 9 razy

To Top