Ogłoszenia

Contact Information
Contact Klaver
731901913
Częstochowa
€ 0.00
More Information
Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje do pracy w Holandii:

KANDYDATEK na stanowisko - POKOJÓWKA

OBOWIĄZKI:

-praca w hotelu
- wymiana pościeli
-ścielenie łóżek
-odkurzanie
-mycie sanitariatów
-wymiana ręczników
-dbałość o powierzony sprzęt itp.

WYMAGANIA:

- znajomość angielskiego minimum podstawy
-mile widziane doświadczenie jako pokojówka
- nienaganna prezentacja
-wysoka kultura osobista
-gotowość do pracy na długi okres czasu

OFERUJEMY

- atrakcyjną stawkę godzinową
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii,
- legalne zatrudnienie
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie
- praca od zaraz

DODATKOWE INFORMACJE:

- praca na dłuższy okres czasu
- przejazd z Polski do Holandii płatny według cennika przewoźnika
- wymagane cv

Zainteresowany?

Zadzwoń, lub wyślij sms z adresem mailowym na numer 731901913 a my wyślemy do Ciebie szczegóły oferty.
Oglądane 12 razy

To Top