Ogłoszenia

Contact Information
Contact Małgorzata Work4You.Global
+48 32 440 14 74
Rybnik
€ 0.00
More Information
Dla naszych klientów w Holandii ( wiele lokalizacji ) poszukujemy kandydatów na stanowisko : HYDRAULIK

Oferujemy

wynagrodzenie: tygodniowo 500 euro netto/40 h
legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich ( nadgodziny płatne według taryfy CAO, pieniądze wakacyjne i urlopowe płatne extra)
zakwaterowanie ( jednoosobowe pokoje z dostępem do internetu )
ubezpieczenie
transport ( samochód służbowy, karty paliwowe )

Zakres obowiązków

usuwanie doraźnych awarii, naprawy i modernizacja sieci instalacji i urządzeń.
układanie, spawanie, uszczelnianie rur, montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, ilości przepływu wody, gazu, ropy itp.
przeglądy sieci rur doprowadzających do domów, budynków i zakładów przemysłowych ciepłą i zimną wodę, gaz i odprowadzających ścieki
utrzymanie w budynkach prawidłowego funkcjonowania instalacji ciepłej i zimnej wody, centralnego ogrzewania oraz instalacji gazowych i kanalizacyjnych

Prace wykonywane są najczęściej na podstawie rysunków technicznych.

Wymagania

komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego ( w tym znajomość języka branżowego - warunek konieczny)
minimalnie 3 lata doświadczenia na stanowisku hydraulika
gotowość przejścia kursów doszkalających
prawo jazdy kat.B- warunek konieczny, samodzielny dojazd do pracy

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.
Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.
Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.
Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – pią
Oglądane 3 razy

To Top