Ogłoszenia

Contact Information
Contact LiderJob
509240000
€ 0.00
More Information
LiderJob (cert. 16198) poszukuje dla holenderskiego pracodawcy pracowników na linię produkcyjną.

OFERUJEMY :
- atrakcyjne wynagrodzenie
- wynagrodzenie co tydzień
- dojazd do pracy wraz z zakwaterowaniem
- opiekę koordynatora
- pomoc w wyrobieniu SOFI
- ubezpieczenie, umowę nawet do roku czasu

OPIS STANOWISKA:
- filetowanie mięsa drobiowego
- pakowanie mięsa drobiowego
- sprawdzanie jakości mięsa
- układanie skrzynek na paletach (niektóre ważą około 15 kg)
- różne prace na taśmie produkcyjnej w fabryce

WYMAGANIA:
- gotowość do wyjazdu do pracy na dłuższy okres czasu
- motywacja i chęć do pracy
- sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
- oferta nie dotyczy pracy sezonowej

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT:
Telefonicznie: +48 509 240 000, +48 500 017 878 , lub +48 537 782 500
Poprzez stronę: www.LiderJob.pl
Mailowo: biuro@liderjob.pl, opole@liderjob.pl

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"
Oglądane 20 razy

To Top