Ogłoszenia

Contact Information
Contact Monika
0031615284491
€ 0.00
More Information
Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby chętnej do pracy przy cykorii.
Obowiązki: układanie skrzynek na maszyne, wieszanie cykorii na haki, sadzenie cykorii, czyszczenie cykorii (obrywanie brudnych listkow). Praca stojąca przy taśmie.
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na produkcji
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację będzie dodatkowym atutem
Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
Oferujemy:
Legalną pracę oraz stale godziny pracy
Wypłatę w systemie tygodniowym
Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
Darmowy dojazd do pracy
Opiekę polskiego koordynatora na miejscu
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@interwel.nl z dopiskiem: CYKORIA.
Oglądane 5 razy

To Top