Ogłoszenia

Contact Information
Contact LiderJob
500017878
€ 0.00
More Information
LiderJob sp. z.o.o. Agencja Pośrednictwa Pracy, posiadająca certyfikat nr 16198, poszukuje dla swojego klienta pracowników do pracy w Holandii.

Opis stanowiska:
- sortowanie warzyw i owoców
- obróbka produktów
- zbieranie zamówień

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- dodatek wakacyjny i urlopowy
- opiekę polskich koordynatorów na miejscu
- pomoc w załatwieniu formalności.

Wymagamy:
- niekaralności
- wysokiej motywacji do pracy
- odpowiedzialności
- kultury osobistej.

Zadzwoń: 509 240 000 lub 500 017 878 od poniedziałku do piątku od 8 do 16.
Napisz do nas: opole@liderjob.pl, biuro@liderjob.pl
Zarejestruj się na: www.liderjob.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"
Oglądane 1 raz.

To Top