Ogłoszenia

: € 0.00
More Information
Orange Jobs jest holenderska agencja pracy specjalizujaca sie w branzy metalowo-budowlanej, dla swojego klienta poszukujemy osoby chetnej do pracy na stanowisku:

Monter maszyn

Miejsce pracy: Woerden

Zadania: Montaz maszyn kuchennych ze stali nierdzewnej. wg. rysunku technicznego.

Wymagania:

- doswiadczenie na podobnym stanowisku

- komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego lub holenderskiego

- motywacja i checi do pracy

- umiejetnosc czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

- dobre zarobki

- ubezpieczenie

- zakwaterowanie

- stala praca w pelnym wymiarze godzin

- praca na dlugi okres czasu

- pomoc polskiego koordynatora

Wszystkie osoby zainteresowane oferta prosimy o zarejestrowanie sie na stronie www.orangejobs.nl lub przeslanie swojego CV w jez. polskim, angielskim lub holenderskim ze zdjeciem na adres e-mail praca@orangejobs.nl z dopiskiem Monter maszyn . Dodatkowe informacje do uzyskania pod numerem 0294 28 70 27
Oglądane 75 razy

Portal Polonii w Holandii - Wiadomości | Ogłoszenia | Praca

Polecamy:

1000ofert.nl
 Statystyki
To Top