Ogłoszenia

Contact Information
Contact Justyna Gaweł-Batkowska
: 572325580
: Belgia
: € 0.00
More Information
Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy logistycznej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA kat. C, Belgia

Opis stanowiska:

transport towarów między magazynami
załadunek i rozładunek

Wymagania:

doświadczenie jako kierowca
dobra znajomość języka angielskiego
prawo jazdy kat. C + kod 95 – warunek konieczny
własny samochód – mile widziane

Oferujemy:

Stawka 11,0055 €/h brutto + dodatek 1,37€/netto
bony żywnościowe w wysokości 6 € (1,09 – pokrywa pracownik)
pracę w godzinach 38-50h tygodniowo
pracę od poniedziałku do piątku, na dłuższy okres czasu, z możliwością zatrudnienia na stałe
opiekę polskiego koordynatora
dopełnienie formalności związanych z wyjazdem
dodatek wakacyjny - 15,38% zarobków brutto z danego roku
premia roczna- 8.27% zarobków brutto (po przepracowaniu minimum 65 dni w roku)

Potrącane z wynagrodzenia:

koszty zakwaterowania: 80€/tydzień
ubezpieczenie 7,5€ / miesiąc
Oglądane 235 razy

Portal Polonii w Holandii - Wiadomości | Ogłoszenia | Praca

Polecamy:

1000ofert.nl
 Statystyki
To Top